Навчально-методична лабораторія (НМЛ) - сервісний, навчальний та інформаційний підрозділ Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола, спрямований на підтримку коледжу в завданнях впровадження сучасних технологій в освітній процес та забезпечення розвитку професійної компетентності викладачів.


Місія НМЛ – забезпечення високої якості навчального процесу коледжу шляхом задоволення освітніх потреб педагогічної спільноти через надання навчальних послуг, поширення знань, ідей і технологій, через формування навичок із створення сучасного освітнього контенту, навичок цифрової та інформаційної грамотності, а також підтримки і розвитку викладацької майстерності та професійних комунікацій.


НМЛ працює на досягнення якісних змін у парадигмах навчання/викладання, пропонує супровід викладачів у плануванні і реалізації сучасних практик та моделей освітньої діяльності.

Але наша ціль – не висвітлити діяльність НМЛ, а створити динамічну платформу, творцем якої може стати кожен, хто аналізує власний викладацький досвід в умовах сучасного освітнього закладу і віримо, що знайдуться викладачі, які підтримають таку ініціативу. Сподіваємось,  що даний сайт  стане майданчиком не тільки для прочитання, але й для обміну, для переосмислення, для рефлексій, і  не лише у межах коледжу.

Остання зміна П'ятниця, 07 червня 2019 11:54