Семінар

23 жовтня 2018 року, у стінах Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола відбувся семінар для вчителів німецької мови Тернопільської області.


Гостей радо зустріли у закладі, провели екскурсію, розповіли про особливості навчання студентів, спеціальності; специфіку роботи гімназії.


Семінар складався із двох частин. Спершу Турчин О.М. (вчитель англійської мови гімназії ˮГармоніяˮ, методист з іноземних мов ТКМЦНОІМ, амбасадор Тернопільської області програми eTwinning)розповіла про e-Twinning.

Е-Twinning –це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. Оксана Миколаївна продемонструвала на власному досвіді можливості навчальної програми. Представила результати участі у різноманітних проектах та окреслила перспективи впровадження проектної діяльності у навчальну.


Друга частина семінару мала більш практичний характер. Ятчук М.А. ( вчитель німецької мови гімназії ˮГрмоніяˮ, переможець ІІІ та ІІ туру Всеукраїнського конкурсу ˮУчитель року 2018ˮ у номінації ˮНімецька моваˮ) провела майстер-клас ˮНавчання впродовж життя!ˮ. Вчителі області познайомились із рядом нових інтерактивних прийомів та активних методів навчання, а найважливіше – одразу ж випробували можливості їх реалізації на практиці. Індивідуальна, парна, групова (змінні групи), он-лайн взаємодія, різні види діяльності, он-лайн завдання, танці з артиклями, пісні у русі, гра Kahoot, використання мультиборду на занятті німецької мови. Все це та багато іншого робоча група втілила у життя.


Дякуємо за співпрацю!

Деталі проведення

Дата початку 23-10-2018 10:00 am
Дата завершення 23-10-2018 2:00 pm
Місце проведення
Центральний корпус, НМЛ
Богдана Хмельницького, 15
Центральний корпус, НМЛ
Реєстрація на цю подію завершена!
Поділитися подією: