Структура за темами
- Загальне
Опис ОП
Освітня програма
«Право»
Галузь знань: 08 Право
Спеціальність: 081 Право
Освітній ступінь -
бакалавр
ОПП розроблена робочою групою у складі:
Руденко Оленко Анатоліївна - кандидат юридичних наук, викладач циклової комісії юридичних дисциплін, керівник проєктної групи (гарант освітньої програми).
Заплітна Ірина Анатоліївна - кандидат юридичних наук, голова циклової комісії юридичних дисциплін, член проєктної групи.
Гелецька Ірина Олександрівна - кандидат юридичних наук, викладач циклової комісіїї юридичних дисциплін, член проєктної групи
Випускова ЦК -
циклова комісія юридичних дисциплін
Голова ЦК -
Заплітна Ірина Анатоліївна, кандидат юридичних наук, спеціаліст вищої категорії
I семестр II семестр III семестр IV семестр V семестр VI семестр VII семестр VIII семестр Назва дисципліни - обов'язкові дисципліни
Назва дисципліни - загальноколеджний каталог вибіркових дисциплін
Назва дисципліни - кафедральний каталог вибіркових дисциплін
! Для перегляду робочої програми навчальної дисципліни оберіть відповідний освітній компонент на структурно-логічній схемі
- СЕМЕСТР І
==================== ОБОВ'ЯЗКОВІ ОСВІТНІ КОМПОНЕНТИ ====================
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 120 год / 4 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - Подати систематизовані знання з мови української юриспруденції та виробити навички їх використання у сферах законодавства, правозастосування, судочинства, нотаріату, адвокатури; підвищити рівень мовної і комунікативної компетентності студентів; сприяти засвоєнню юридичних термінів; виробити навички їх визначення і практичного застосування, що якісно поліпшить процеси законотворчої діяльності; забезпечити набуття комунікативного досвіду, який сприятиме розвитку творчих здібностей студентів, активізуватиме пізнавальні інтереси, забезпечить реалізацію евристичних здібностей, що допоможе сформувати професійну майстерність і конкурентоспроможність сучасного фахівця. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН10.
Вільно спілкуватись державною та іноземною мовами як усно, так і письмово, із застосуванням правничої термінології.
РН11.
Мати базові навички риторики.
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
Перейти до НМК (викл. Гапон Л. О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 120 год / 4 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - формування у студентів теоретичних і прикладних знань про сутність та зміст права як міри свободи особи в її взаємовідносинах із державою, владою, законом, суспільством; філософсько-методологічним змістом сучасної юриспруденції та способами його застосування у професійній діяльності юриста і полягає у наступних аспектах:
а) науково-юридична: сформувати у студентів глибокі філософсько-правові знання щодо розуміння змісту та сутності права, його цінності та значення у житті людини, суспільства та держави;
б) загальноосвітня: вивчення наукових підходів до розуміння права, сучасних концепцій праворозуміння та їх впливу на державотворчі та правотворчі процеси, дослідження проблемних аспектів співвідношення права і влади, права і власності, злочину і покарання, проблемних аспектів формування громадянського суспільства та правової держави;
в) виховна: сприяти формуванню гуманістичного праворозуміння, що визначає у перспективі уявлення майбутнього правника про місце права у системі суспільних відносин, а також характер правової реалізації цих відносин певними юридичними засобами, способами та методами з метою приведення їх у відповідність до потреб суспільства, забезпечення у ньому порядку та стабільності, сприяти формуванню високої правової культури майбутнього юриста.Програмні результати навчання - РН 3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН 14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН 18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН 19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
Перейти до НМК (викл. Лубкович Н.З.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - Практичне оволодіння усним (монологічним та діалогічним) та писемним мовленням, граматичним та лексичним матеріалом; розвиток навичок читання та аудіювання.
Програмні результати навчання - РН 03. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 08. Використовувати різноманітні інформаційні джерела для повного та всебічного встановлення певних обставин.
РН 10. Вільно спілкуватися державною та іноземною мовами як усно, так і письмово, правильно вживаючи правничу термінологію.
РН 21. Застосовувати набуті знання у різних правових ситуаціях, виокремлювати юридично значущі факти і формувати обгрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Морозовська Л. Ф.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 2 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - формування спроможності правильного розуміння специфіки здобуття вищої освіти, особливосей навчання на бакалаврській програмі «Право» в Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола, змісту і форм навчальної аудиторної та позаудиторної, наукової та виховної роботи, правил користування бібліотекою та її ресурсами, дотримання академічної доброчесності, формування у майбутніх фахівців теоретичних знань, практичних умінь та фахових компетентностей щодо необхідного обсягу знань у галузі наукових досліджень, навичок дослідної роботи в галузі права, ознайомлення з методикою підготовки повідомлень, тез наукових доповідей, наукових статей, наукових (курсових) робіт, звітів про проходження практики тощо, що є необхідним для успішного виконання відповідних функціональних обов’язків у процесі майбутньої професійної діяльності. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3.
Проводити збір і інтегрований̆ аналіз матеріалів з різних джерел
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему
РН7.
Складати та узгоджувати план власного прикладного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами
РН17.
Працювати в команді, забезпечуючи виконання завдань команди
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
Перейти до НМК (викл. Гелецька І.О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю Диференційований залік Мета дисципліни - Фізичного виховання студентів Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола є формування здорового способу життя та навику ефективного використання різних засобів фізичного виховання і спорту для збереження та зміцнення здоров’я, психофізичної підготовки і самопідготовки до майбутньої професійної діяльності.
Програмні результати навчання - РН 17.
Працювати в команді, забезпечуючи виконання завдань команди.
Перейти до НМК (викл. Біда Г.М.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 240 год / 8 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік екзамен Мета дисципліни - Формування у здобувачів освіти сучасних знань про основні закономірності виникнення, розвитку та функціонування права, а також професійної правової культури, орієнтованої на загальнолюдські цінності та базових основ наукового розуміння права, державно - правових явищ, об’єктивних властивостей права. Програмні результати навчання - РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити
обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Подковенко Т.О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 120 год / 4 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - Історія держави і права України є однією із фундаментальних дисциплін в системі підготовки правознавців у вищій школі. Програма та тематичний план дисципліни орієнтовані на глибоке та ґрунтовне засвоєння студентами закономірностей зародження, розвитку і змін типів і форм державно-правових систем, вивчення змісту діяльності державно-правових інститутів, джерел права і галузей права у конкретній історичній обстановці і хронологічній послідовності на території України. З вивчення названого курсу починається опанування студентами першооснов юридичних знань, державно-правових термінів і категорій, ознайомлення з пам’ятками українського права.
Історія держави і права України є історико-юридичною наукою, однією з основних державно-правових професійно-орієнтованих дисциплін. Вивчення цього курсу спрямоване на підвищення якості історико-правової підготовки фахівців, їх загальної юридичної культури, всестороннього розуміння діючого галузевого права.
Програмні результати навчання - РН 13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН 19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН21.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити
обґрунтовані правові висновки.
РН 22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Подковенко Т.О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 120 год / 4 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - Формування у здобувачів освіти цілісної системи теоретичних знань і практичних навичок, необхідних для вирішення конкретних завдань, повʼязаних з організацією діяльності судових та правоохоронних органів, у майбутній професійній діяльності фахівця у галузі права.
Програмні результати навчання - РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Руденко О.А.)
- СЕМЕСТР ІІ
==================== ОБОВ'ЯЗКОВІ ОСВІТНІ КОМПОНЕНТИ ====================
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 120 год / 4 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - Формування у здобувачів необхідної фахової спроможності практичного застосування знань, умінь та навичок з використання інформаційних систем та технологій в юридичній діяльності .
Програмні результати навчання - РН 15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН 16.
Використовувати комп’ютерні програми, необхідні у правничій діяльності.
Перейти до НМК (викл. Івасьєв С.В.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр
ІІ семестр
ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 2 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - Вивчення основних періодів розвитку української культури, проблеми етногенезу та культурогенезу українського народу, аналіз історичної специфіки української національної культурної традиції. Сприяння засвоєнню студентами основних понять і термінів та вміння ними оперувати; виховання патріотичних почуттів, гордості та поваги до української культурної спадщини і духовних цінностей; прагнення берегти та примножувати культурні надбання українського народу. Сприяти усвідомленню причетності кожного до творення української культури як духовного фундаменту української державності. Програмні результати навчання - РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН 7.
Складати та узгоджувати план власного прикладного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами.
Перейти до НМК (викл. Лубкович Н.З.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - формування у студентів англомовної професійно-орієнтованої комунікативної компетенції (в усіх видах мовленнєвої діяльності: читанні, говорінні, письмо й аудіюванні) для забезпечення кваліфікованої професійної діяльності у приватній, суспільній, професійній та освітній сферах. Програмні результати навчання - РН 03. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 08. Використовувати різноманітні інформаційні джерела для повного та всебічного встановлення певних обставин.
РН 10. Вільно спілкуватися державною та іноземною мовами як усно, так і письмово, правильно вживаючи правничу термінологію.
РН 21. Застосовувати набуті знання у різних правових ситуаціях, виокремлювати юридично значущі факти і формувати обгрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Морозовська Л. Ф.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 2 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - формування у здобувачів необхідної фахової
спроможності щодо оволодіння теоретичними знаннями про закони і форми мислення, а також вироблення навичок правильно, тобто чітко визначено, неупереджено, послідовно та доказово міркувати. Дисципліна містить теми, які спрямовані на покращення підготовки здобувачів. Логіка підвищує загальний інтелектуальний рівень та культуру мислення людини. Основна увага у запропонованому курсі приділена розвитку та вдосконаленню у здобувачів логічної культури, вміння логічно правильно міркувати, критично мислити.Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити
обґрунтовані правові висновки.Перейти до НМК (викл. Лубкович Н. З.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 240 год / 8 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік екзамен Мета дисципліни - Формування у здобувачів освіти сучасних знань про основні закономірності виникнення, розвитку та функціонування права, а також професійної правової культури, орієнтованої на загальнолюдські цінності та базових основ наукового розуміння права, державно - правових явищ, об’єктивних властивостей права. Програмні результати навчання - РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити
обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Подковенко Т.О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - пiзнання закономiрностей еволюцiї держави i права країн cвiту, досвiду застосування державно-правових iнcтpумeнтів та юридичних технологiй, сформованих у минулому та iсторично обумовлених об’єктивними суспiльними процесами, їх використання в сучасних державно-правових системах, поглиблене вивчення основ римського приватного права. Програмні результати навчання - РН 3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН 15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН21.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Подковенко Т.О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - Розкриття соціально-нормативного змісту професійної діяльності юриста, її принципів, особливостей та ролі в житті суспільства і держави; характеристика її минулого, сьогодення і тенденцій подальшого розвитку; надання знань і основних вимог до професійних і особистих якостей професійного юриста, ознайомлення із специфікою соціального регулювання професійної діяльності; формування світогляду юриста. Програмні результати навчання - РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
РН11.
Мати базові навички риторики.
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК ( Викл. Скиба В. М.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 150 год / 5 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 5 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - формування у здобувачів освіти фахових компетентностей щодо правильного трактування та практичного застосування сучасної теорії прав людини, її принципів та інструментів; системного аналізу базових інститутів конституційного права України. Програмні результати навчання - РН 3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН 18. Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН 19. Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН 20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Заставна О.П.)
- СЕМЕСТР ІІІ
==================== БЛОК ОБОВ'ЯЗКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ====================
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - формування у студентів англомовної професійно-орієнтованої комунікативної компетенції (в усіх видах мовленнєвої діяльності: читанні, говорінні, письмо й аудіюванні) для забезпечення кваліфікованої професійної діяльності у приватній, суспільній, професійній та освітній сферах. Програмні результати навчання - РН 03. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 08. Використовувати різноманітні інформаційні джерела для повного та всебічного встановлення певних обставин.
РН 10. Вільно спілкуватися державною та іноземною мовами як усно, так і письмово, правильно вживаючи правничу термінологію.
РН 21. Застосовувати набуті знання у різних правових ситуаціях, виокремлювати юридично значущі факти і формувати обгрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Морозовська Л. Ф.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 120 год / 4 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - Засвоєння і розуміння понять «аргумент», «довід», вивчення способів забезпечення процесу доказування, їх значення у праві, розуміння того, що є вмотивованим правовим актом, зокрема, рішення суду, виходячи із нерозривного зв’язку практичної юриспруденції з процесом аргументування та його результатом – аргументованістю правових актів з подальшим застосуванням цих знань у практичній діяльності. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН7.
Складати та узгоджувати план власного прикладного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами.
РН10.
Вільно спілкуватись державною та іноземною мовами як усно, так і письмово, із застосуванням правничої термінології.
РН11.
Мати базові навички риторики.
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН21.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити
обґрунтовані правові висновки.
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Скиба В.М.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - полягає у вивченні українського адміністративного права, яке перебуває у стані конструктивного оновлення, що стосується в рівній мірі адміністративно-правової доктрини, чинного адміністративного законодавства та змісту навчальної дисципліни. Базується на переосмисленні та наданні майбутнім юристам системи теоретичних та науково-практичних знань у сфері адміністративно-правового регулювання відносин діяльності органів публічної влади та державного управління, його концептуальних положень на загальновизнаних демократичних цінностей.
Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технологіїі бази даних.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Мельник Т.М.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік екзамен Мета дисципліни - Досягнення всебічного глибокого розуміння здобувачами вищої освіти природи і сутності цивільно-правових відносин, підготовка до практичної діяльності висококваліфікованих фахівців-правників; оволодіння правилами самостійної роботи з цивільними нормативно-правовими актами, навичками практичної роботи; засвоєння змісту цивільно-правових інститутів, об’єктивних закономірностей їх розвитку, суті цивільно-правових категорій; розуміння змісту норм цивільного права, тлумачення його норм; застосування до конкретних життєвих ситуацій норм цивільного права; набуття досвіду науково-дослідної роботи в галузі цивільного права. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3.
Проводити збір і інтегрований ̆ аналіз матеріалів з різних джерел
РН5.
Давати короткий ̆ правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН 22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Гелецька І.О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік екзамен Мета дисципліни - формування необхідної фахової спроможності правильного трактування та практичного застосування положень Кримінального кодексу України (особливої частини) та пов’язаних з ним нормативно-правових актів, обґрунтування та захисту власної фахової позиції з кримінально-правових питань. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити
обґрунтовані правові висновки.
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Скиба В.М.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 150 год / 5 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік екзамен Мета дисципліни - Формування теоретичних знань у сфері регулювання трудових та тісно пов’язаних з ними відносин, набуття практичних навичок застосування норм трудового законодавства, що регулюють ці відносини, вироблення вміння складати правові документи у сфері застосування праці. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21.
Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях.
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Прокопчук Н.Р.)
=================== КАФЕДРАЛЬНИЙ КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ==================
Компонент ОП - кафедральний каталог вибіркових дисциплін
Загальний обсяг - 150 год / 5 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Виборче право
Мета дисципліни - Програмні результати навчання - Перейти до НМК (викл. Заставна О.П.)
Конституційне процесуальне право
Мета дисципліни - Програмні результати навчання - Перейти до НМК (викл. Заставна О.П.)
Муніципальне право
Мета дисципліни - Підготовка фахівців у галузі муніципального права, опанування теоретичних знань в галузі муніципального права, формування навичок використання чинних муніципально-правових норм, підвищення правової культури і правосвідомості, а також виховання правового мислення, подальше розширення і поглиблення світогляду, що є необхідним для практичної діяльності.
Програмні результати навчання - РН3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН9. Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
РН15. Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН19. Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21. Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Заставна О.П.)
Інформаційно-пошукові системи і бази даних
Мета дисципліни - Формування у здобувачів необхідної фахової спроможності практичного застосування знань, умінь та навичок з використання сучасних інформаційно-пошукових систем та баз даних в юридичній діяльності .
Програмні результати навчання - РН 15. Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН 16. Використовувати комп’ютерні програми, необхідні у правничій діяльності.
Перейти до НМК (викл. Івасьєв С.В.)
Забезпечення права на справедливий суд
Мета дисципліни - Формування у здобувачів освіти цілісної системи теоретичних знань та розуміння основних засад (принципів) і процедур судочинства в Україні, впливу Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також практики Європейського суду з прав людини на розвиток правової системи та правозастосування в Україні, необхідних у майбутній професійній діяльності фахівця у галузі права.
Програмні результати навчання - РН2.
Знати та розуміти міжнародні стандарти прав людини, положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також практику Європейського суду з прав людини.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН 19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
Перейти до НМК (викл. Руденко О.А.)
- СЕМЕСТР IV
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - формування у студентів англомовної професійно-орієнтованої комунікативної компетенції (в усіх видах мовленнєвої діяльності: читанні, говорінні, письмо й аудіюванні) для забезпечення кваліфікованої професійної діяльності у приватній, суспільній, професійній та освітній сферах. Програмні результати навчання - РН 03. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 08. Використовувати різноманітні інформаційні джерела для повного та всебічного встановлення певних обставин.
РН 10. Вільно спілкуватися державною та іноземною мовами як усно, так і письмово, правильно вживаючи правничу термінологію.
РН 21. Застосовувати набуті знання у різних правових ситуаціях, виокремлювати юридично значущі факти і формувати обгрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Морозовська Л. Ф.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 2 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік Мета дисципліни - Формування необхідної фахової спроможності правильного трактування та практичного застосування основних засад аналітичної економіки, її механізмів та методів управління. Програмні результати навчання - РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН7.
Складати та узгоджувати план власного прикладного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами.
РН 14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН17.
Працювати в команді, забезпечуючи виконання завдань команди.
Перейти до НМК (викл. Муха Р.А.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - Полягає у вивченні українського адміністративного права, яке перебуває у стані конструктивного оновлення, що стосується в рівній мірі адміністративно-правової доктрини, чинного адміністративного законодавства та змісту навчальної дисципліни. Базується на переосмисленні та наданні майбутнім юристам системи теоретичних та науково-практичних знань у сфері адміністративно-правового регулювання відносин діяльності органів публічної влади та державного управління, його концептуальних положень на загальновизнаних демократичних цінностей. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технологіїі бази даних.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Мельник Т.М.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік екзамен Мета дисципліни - Досягнення всебічного глибокого розуміння здобувачами вищої освіти природи і сутності цивільно-правових відносин, підготовка до практичної діяльності висококваліфікованих фахівців-правників; оволодіння правилами самостійної роботи з цивільними нормативно-правовими актами, навичками практичної роботи; засвоєння змісту цивільно-правових інститутів, об’єктивних закономірностей їх розвитку, суті цивільно-правових категорій; розуміння змісту норм цивільного права, тлумачення його норм; застосування до конкретних життєвих ситуацій норм цивільного права; набуття досвіду науково-дослідної роботи в галузі цивільного права.
Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3.
Проводити збір і інтегрований ̆ аналіз матеріалів з різних джерел
РН5.
Давати короткий ̆ правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН 22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Гелецька І.О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік екзамен Мета дисципліни - формування необхідної фахової спроможності правильного трактування та практичного застосування положень Кримінального кодексу України (особливої частини) та пов’язаних з ним нормативно-правових актів, обґрунтування та захисту власної фахової позиції з кримінально-правових питань. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити
обґрунтовані правові висновки.
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Майка М.Б.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 150 год / 5 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік екзамен Мета дисципліни - формування теоретичних знань у сфері регулювання трудових та тісно пов’язаних з ними відносин, набуття практичних навичок застосування норм трудового законодавства, що регулюють ці відносини, вироблення вміння складати правові документи у сфері застосування праці.
Програмні результати навчання - РН 1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН 3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН 9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
РН 12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
РН 13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН 20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН 22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Прокопчук Н.Р.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе Форма підсумкового контролю диференційований залік диференційований залік Мета дисципліни - закріплення та поглиблення теоретичних знань, отриманих студентами під час вивчення цивільного, господарського, трудового, фінансового, аграрного, екологічного права та інших галузей права; набуття практичних умінь і навичок роботи юрисконсульта - тлумачити та застосовувати закони, нормативні акти, що регулюють господарську діяльність суб’єктів підприємницької діяльності, незалежно від форми власності та господарювання, юридично грамотно кваліфікувати факти, обставини, інші питання, що виникають в результаті розгляду господарських спорів, приймати рішення та вчиняти інші правові дії у повній відповідності до чинного законодавства, на професійному рівні складати та оформляти правові документи, надавати кваліфіковані консультації та необхідну юридичну допомогу;
виховання потреби систематично поновлювати знання та підвищувати професійну кваліфікацію, застосовувати сучасні методи організації праці в процесі майбутньої роботи по спеціальності.
Програмні результати навчання - РН1. Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН5. Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6. Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН9. Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
РН11. Мати базові навички риторики.
РН12. Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН14. Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН 16. Використовувати комп’ютерні програмами, необхідні у правничій діяльності.
РН17. Працювати в команді, забезпечуючи виконання завдань команди.
РН18. Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19. Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21. Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях.Перейти до НМК (викл. Гелецька І. О., Руденко О. А. )
=================== КАФЕДРАЛЬНИЙ КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ==================
Компонент ОП - кафедральний каталог вибіркових дисциплін
Загальний обсяг - 120 год / 4 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік Право соціального забезпечення
Мета дисципліни -
Формування системи знань про поняття, предмет та метод права соціального забезпечення, його джерела, основні інститути, особливості правового регулювання соціально-забезпечувальних відносин та характерні особливості виникнення, функціонування і зміни чинного законодавства у сфері соціального забезпечення.
Програмні результати навчання - РН1. Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел
РН5. Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН9. Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН12. Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН22. Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Прокопчук Н.Р.)
Захист прав споживачів
Мета дисципліни - формування системи знань щодо прав споживачів, регулювання відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, а також механізмів захисту прав споживачів товарів, робіт і послуг та їх майнових інтересів.
Програмні результати навчання - РН1. Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел
РН5. Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН9. Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН12. Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН 22. Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Заплітна І.А. )
Сімейне право України
Мета дисципліни - Формування системи знань про поняття, предмет та метод сімейного права, його джерела, основні інститути, особливості правового регулювання сімейних правовідносин та загальні закономірності і характерні особливості виникнення, функціонування і зміни сімейного законодавства в Україні.
Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН 22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Гелецька І. О. )
Організація адвокатури та адвокатської діяльності
Мета дисципліни - Засвоєння студентами теоретичних і практичних знань у сфері здійснення адвокатської діяльності, функціонування правозахисного інституту адвокатури України; закріплення, розширення та поглиблення знань щодо змісту норм законодавства, яке регулює організацію та діяльність адвокатури; активізація аналітичної діяльності студентів, вироблення навичок самостійного аналізу та тлумачення законодавства; формування у майбутніх фахівців-юристів сучасного погляду на професію адвоката та її місце у забезпеченні прав та охоронюваних законом інтересів громадян і юридичних осіб.
У зв’язку із цим передбачається: з’ясування у процесі навчання генези розвитку адвокатури України; поняття, завдань подальшого вдосконалення адвокатури України; принципів та організаційних форм діяльності адвокатури; етичних засади адвокатської діяльності; умов допуску до професії адвоката; професійних прав та обов'язків адвоката; правових засад надання безоплатної правової допомоги тощо.
Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН11.
Мати базові навички риторики
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях
Перейти до НМК (викл. Денисовський М. Д. )
Захист прав учасників дорожнього руху
Мета дисципліни - Засвоєння студентами теоретичних і практичних знань щодо прав та обов'язків учасників дорожнього руху; закріплення, розширення та поглиблення знань нормативно-правових актів, які регулюють цю сферу та умінь їх застосовувати на практиці; розуміння правил дорожнього руху, відповідальності у разі їх порушення; механізмів вирішення правових конфліктів та інших аспектів, які визначають взаємовідносини учасників дорожнього руху.
Ця дисципліна визначається як важливий елемент юридичної освіти, оскільки не лише спрямована на теоретичне вивчення нормативно-правових актів, але і на розвиток практичних навичок з приводу захисту прав учасників дорожнього руху.
У зв’язку із цим передбачається надання студентам глибокого розуміння ключових аспектів та принципів правового регулювання у сфері дорожнього руху; з’ясування у процесі вивчення правового статусу учасників дорожнього руху; особливостей відповідальності за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні; розгляд основних напрямків діджиталізації та сучасних електронних сервісів у сфері дорожнього руху; повноважень патрульної поліції у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху; особливостей провадження у справах про захист прав учасників дорожнього руху.
Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН 15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях
Перейти до НМК (викл. Денисовський М. Д. )
- СЕМЕСТР V
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - Практичне оволодіння усним (монологічним та діалогічним) та писемним мовленням, граматичним та лексичним матеріалом; розвиток навичок читання та аудіювання. Програмні результати навчання - РН 03. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 08. Використовувати різноманітні інформаційні джерела для повного та всебічного встановлення певних обставин.
РН 10. Вільно спілкуватися державною та іноземною мовами як усно, так і письмово, правильно вживаючи правничу термінологію.
РН 21. Застосовувати набуті знання у різних правових ситуаціях, виокремлювати юридично значущі факти і формувати обгрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Морозовська Л. Ф.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - Набуття студентам знань у галузі публічних фінансів, достатнього для: усвідомлення структури фінансової системи; поняття фінансових правовідносин; бюджетного права та процесу; основних понять податкового права; фінансової відповідальності; ознайомлення з базовими питаннями організації та здійснення соціального страхування, банківського і валютного регулювання. Програмні результати навчання - РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
РН14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Майка М.Б.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 5 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - Отримання здобувачами вищої освіти теоретичних знань про особливу частину цивільного права як окрему галузь юридичної науки, а також вироблення навичок застосування цивільного закону. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3.
Проводити збір і інтегрований̆ аналіз матеріалів з різних джерел
РН5.
Давати короткий̆ правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Гелецька І.О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - формування необхідної фахової спроможності правильного трактування та практичного застосування положень Кримінального кодексу України (особливої частини) та пов’язаних з ним нормативно-правових актів, обґрунтування та захисту власної фахової позиції з кримінально-правових питань. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити
обґрунтовані правові висновки.
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Скиба В. М.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 5 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік екзамен Мета дисципліни - Набуття здобувачами вищої освіти необхідних знань у галузі кримінального процесуального права, формування у них уявлення про сучасний стан галузі кримінального процесуального права, зміст кримінальної процесуальної діяльності суду, сторін та інших учасників кримінального провадження, виховання потреби систематично оновлювати свої знання та творчо застосовувати їх у майбутній професійній діяльності. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН21.
Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях
Перейти до НМК (викл. Денисовськи М.Д.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - Формування необхідної фахової спроможності правильного трактування та практичного застосування положень Кримінального кодексу України (особливої частини) та пов’язаних з ним нормативно-правових актів, обґрунтування та захисту власної фахової позиції з кримінально-правових питань. Програмні результати навчання - РН2.
Знати та розуміти міжнародні стандарти прав людини, положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також практику Європейського суду з прав людини.
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН4.
Знати та розуміти основи права Європейського Союзу.
РН8.
Застосовувати інститути міжнародного публічного права, а також міжнародного приватного права.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
Перейти до НМК (викл. Заставна О.П.)
=================== КАФЕДРАЛЬНИЙ КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ==================
Компонент ОП - кафедральний каталог вибіркових дисциплін
Загальний обсяг - 150 год / 5 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Земельне право
Мета дисципліни - Формування системи земельно-правових поглядів і знань, звичок застосування земельного законодавства, підвищення рівня свідомості та еколого-правової культури, усвідомлення рівня законодавчого регулювання в цій сфері, завданням якого є забезпечення права на землю громадян, юридичних осіб, територіальних громад та держави, раціонального використання та охорони земель.
Програмні результати навчання - РН 1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН 5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН 20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Заплітна І.А. )
Господарське право України
Мета дисципліни - Вивчення дисципліни є формування знань щодо господарських правовідносин, правового статусу суб’єктів господарювання та правового режиму об’єктів господарювання, порядку укладання та забезпечення виконання господарських договорів, правових основ захисту прав і законних інтересів суб'єктів господарських правовідносин. Програмні результати навчання - РН 05.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН 09.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
Перейти до НМК (викл. Майка М. Б. )
Адміністративні правопорушення і відповідальність
Мета дисципліни - Полягає в аналізі чинного українського законодавства про адміністративні правопорушення, у вивченні поняття адміністративного проступку та його складу, дискусійних питань теорії та практики адміністративної відповідальності, її правової природи з метою формування у здобувачів освіти практичних умінь та навичок щодо самостійного вирішення практичних проблем, пов’язаних зі справами про адміністративні правопорушення, а також правильного застосування законодавчих норм у цій сфері. Програмні результати навчання - РН5.
Давати короткий правовийвисновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технологіїі бази даних.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національноїправовоїсистеми.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21.
Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Мельник Т. М. )
Альтернативне врегулювання спорів
Мета дисципліни - Формування у здобувачів освіти цілісної системи теоретичних знань про альтернативні способи врегулювання спорів, необхідних для професійної діяльності фахівця у галузі права; розвиток вміння і навичок застосування положень нормативно-правових актів, що регулюють суспільні відносини у сфері альтернативного вирішення конфліктів, у майбутній професійній діяльності.
Програмні результати навчання - РН 13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН 19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН 20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН 22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях
Перейти до НМК (викл. )
Захист права власності
Мета дисципліни - Формування у студентів глибокого розуміння основних аспектів правового регулювання власності, цілісного уявлення про цивільно-правовий захист права власності, а також реалізацію права на ефективний захист права власності в сучасному правовому середовищі.
Програмні результати навчання - РН1. Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3. Проводити збір і інтегрований̆ аналіз матеріалів з різних джерел
РН5. Давати короткий̆ правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН9. Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН12. Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
Перейти до НМК (викл. Гелецька І. О. )
- СЕМЕСТР VI
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - Практичне оволодіння усним (монологічним та діалогічним) та писемним мовленням, граматичним та лексичним матеріалом; розвиток навичок читання та аудіювання. Програмні результати навчання - РН 03. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 08. Використовувати різноманітні інформаційні джерела для повного та всебічного встановлення певних обставин.
РН 10. Вільно спілкуватися державною та іноземною мовами як усно, так і письмово, правильно вживаючи правничу термінологію.
РН 21. Застосовувати набуті знання у різних правових ситуаціях, виокремлювати юридично значущі факти і формувати обгрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Морозовська Л. Ф.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 5 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - Метою вивчення навчальної дисципліни «Цивільне право України (особлива частина)» є отримання студентом теоретичних знань про особливу частину цивільного права як окрему галузь юридичної науки, а також вироблення навичок застосування цивільного закону. У зв’язку із цим передбачається: з’ясування у процесі навчання поняття та особливостей окремих різновидів договорів, поняття недоговірних зобов’язань, правового регулювання спадкування, напрацювання студентами навичок тлумачення цивільно-правових норм, їх застосування при вирішенні конкретних практичних задач (казусів), виконанні тестових завдань, підготовці проектів цивільно-правових документів тощо. Програмні результати навчання - РН 1. Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин РН 2. Здійснювати аналіз суспільних процесів у контексті аналізованої проблеми і демонструвати власне бачення шляхів її розв'язання. РН 3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел. РН 4. Формувати власні обґрунтовані судження на основі аналізу відомої проблеми. РН 5. Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю. РН 12. Доносити до респондента матеріал з певної проблематики доступно і зрозуміло. РН 13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права. РН. 15 Вільно використовувати для професійної діяльності доступні інформаційні технології і бази даних. РН. 17 Працювати в групі, формуючи власний внесок у виконання завдань групи. РН. 19 Демонструвати необхідні знання та розуміння сутності та змісту основних правових інститутів і норм фундаментальних галузей права. РН 20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки. РН. 21 Застосовувати набуті знання у різних правових ситуаціях, виокремлювати юридично значущі факти і формувати обгрунтовані правові висновки. РН 22. Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях. РН. 23 Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях. Перейти до НМК (викл. Гелецька І.О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - формування необхідної фахової спроможності правильного трактування та практичного застосування положень Кримінального кодексу України (особливої частини) та пов’язаних з ним нормативно-правових актів, обґрунтування та захисту власної фахової позиції з кримінально-правових питань. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити
обґрунтовані правові висновки.
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Скиба В. М.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 210 год / 7 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 5 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - Набуття здобувачами вищої освіти необхідних знань у галузі кримінального процесуального права, формування у них уявлення про сучасний стан галузі кримінального процесуального права, зміст кримінальної процесуальної діяльності суду, сторін та інших учасників кримінального провадження, виховання потреби систематично оновлювати свої знання та творчо застосовувати їх у майбутній професійній діяльності. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН21.
Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях
Перейти до НМК (викл. Денисовський М.Д.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - Формування системи знань про поняття, предмет та методи екологічного права, його джерела, основні інститути, правове регулювання використання, відтворення та охорони природних ресурсів, юридичної відповідальності за екологічні правопорушення. Програмні результати навчання - РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН12.
Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
РН16.
Використовувати комп’ютерні програмами, необхідні у правничій діяльності.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
Перейти до НМК (викл. Заплітна І.А.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 30 год / 1 кредит ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе Форма підсумкового контролю залік Мета дисципліни - Закріпити, поглибити й узагальнити теоретичні знання, здобуті під час навчання, та навчитися застосовувати їх у практичній діяльності для комплексного вирішення конкретного фахового завдання; навчитися самостійно опрацьовувати юридичну літературу, наукові праці, набути досвіду наукового дослідження: відбору, аналізу, систематизації наукового матеріалу, формулювання висновків, здійснення аналізу судової практики з певного питання.
Програмні результати навчання - РН3. Проводити збір і інтегрований̆аналіз матеріалів з різних джерел
РН6. Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему
РН7. Складати та узгоджувати план власного прикладного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами
РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН 14. Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності
РН18. Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані
Перейти до НМК (викл. Скиба В. М. )
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе Форма підсумкового контролю залік залік Мета дисципліни - закріплення та поглиблення теоретичних знань, отриманих студентами під час вивчення цивільного, господарського, трудового, фінансового, аграрного, екологічного права та інших галузей права; набуття практичних умінь і навичок роботи юрисконсульта - тлумачити та застосовувати закони, нормативні акти, що регулюють господарську діяльність суб’єктів підприємницької діяльності, незалежно від форми власності та господарювання, юридично грамотно кваліфікувати факти, обставини, інші питання, що виникають в результаті розгляду господарських спорів, приймати рішення та вчиняти інші правові дії у повній відповідності до чинного законодавства, на професійному рівні складати та оформляти правові документи, надавати кваліфіковані консультації та необхідну юридичну допомогу;
виховання потреби систематично поновлювати знання та підвищувати професійну кваліфікацію, застосовувати сучасні методи організації праці в процесі майбутньої роботи по спеціальності.
Програмні результати навчання - РН1. Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН5. Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6. Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН9. Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
РН11. Мати базові навички риторики.
РН12. Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН14. Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН 16. Використовувати комп’ютерні програмами, необхідні у правничій діяльності.
РН17. Працювати в команді, забезпечуючи виконання завдань команди.
РН18. Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19. Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21. Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях.Перейти до НМК (викл. Гелецька І. О., Руденко О. А.)
=================== КАФЕДРАЛЬНИЙ КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ==================
Компонент ОП - кафедральний каталог вибіркових дисциплін
Загальний обсяг - 120 год / 4 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Інтерв'ювання та консультування
Мета дисципліни - Формування у здобувачів освіти цілісного уявлення про професійну етику, психологічну культуру та розвиток професійних навичок правника, а також системи знань та навичок, що регламентує порядок здійснення юридичної діяльності та юридичної практики, необхідних у майбутній професійній діяльності фахівця у галузі права.
Програмні результати навчання - РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН 20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21.
Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях.
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Руденко О.А.)
Порядок вчинення нотаріальних дій
Мета дисципліни - Формування системи знань щодо основних категорій та інститутів нотаріального права, системи органів та посадових осіб, які вчиняють нотаріальні дії, загальних та спеціальних правил вчинення нотаріальних дій, процесуальних особливостей вчинення нотаріальних дій.
Програмні результати навчання - РН1. Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел
РН5. Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю
РН9. Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН12. Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло
РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
РН 22. Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Заплітна І.А.)
Податкові процедури
Мета дисципліни - Формування у студентів уявлень про поняття податків і зборів, податкової системи України, про порядок адміністрування податків, про порядок оподаткування податком на прибуток підприємств, податком на додану вартість, податком з доходів фізичних осіб та інших податків та інше.
Програмні результати навчання - РН 05.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН 09.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
Перейти до НМК (викл. Майка М.Б.)
Господарське процесуальне право
Мета дисципліни - Полягає у вивченні та засвоєнні студентами процесуальних норм та основних правових інститутів в галузі процесуального регулювання порядку розгляду господарськими судами України спорів. Програмні результати навчання - РН 05.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН 09.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
Перейти до НМК (викл. Майка М.Б.)
Міграційне право
Мета дисципліни - Є набуття та поглиблення знань студентів щодо правових основ, сутності та особливостей діяльності стосовно забезпечення міграційних процесів в Україні; формування вмінь та навичок у сфері реалізації міграційного законодавства, правильного тлумачення та реалізації норм міграційного законодавства у практичній діяльності.
Програмні результати навчання - РН3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН18. Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19. Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Заставна О. П. )
- СЕМЕСТР VII
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - Формування у студентів теоретичних і прикладних знань про сутність та зміст права як міри свободи особи в її взаємовідносинах із державою, владою, законом, суспільством; філософсько-методологічним змістом сучасної юриспруденції та способами його застосування у професійній діяльності юриста і полягає у наступних аспектах:
а) науково-юридична: сформувати у студентів глибокі філософсько-правові знання щодо розуміння змісту та сутності права, його цінності та значення у житті людини, суспільства та держави;
б) загальноосвітня: вивчення наукових підходів до розуміння права, сучасних концепцій праворозуміння та їх впливу на державотворчі та правотворчі процеси, дослідження проблемних аспектів співвідношення права і влади, права і власності, злочину і покарання, проблемних аспектів формування громадянського суспільства та правової держави;
в) виховна: сприяти формуванню гуманістичного праворозуміння, що визначає у перспективі уявлення майбутнього правника про місце права у системі суспільних відносин, а також характер правової реалізації цих відносин певними юридичними засобами, способами та методами з метою приведення їх у відповідність до потреб суспільства, забезпечення у ньому порядку та стабільності, сприяти формуванню високої правової культури майбутнього юриста.
Програмні результати навчання - РН 6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН 14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН 18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН 19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
Перейти до НМК (викл. Подковенко Т. О.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень 5 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - Формування у здобувачів освіти цілісної ситеми теоретичних знань з цивільного процесуального права, необхідних для професійної діяльності фахівця у галузі права; розвиток вміння і навичок застосування норм цивільного процесуального законодавства у майбутній професійній діяльності. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Руденко О.А.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 150 год / 5 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 5 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - Формування у студентів системи знань про основні проблеми загальної теорії криміналістики, зміст окремих галузей криміналістичної техніки, загальні положення криміналістичної тактики та її окремих елементів, тактичні особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій, специфіку розслідування окремих видів кримінальних правопорушень та основних умінь щодо правильного застосування науково-технічних засобів, виявлення, фіксації, вилучення та збереження доказів, використання тактичних прийомів проведення окремих слідчих (розшукових) дій, застосування методичних рекомендацій з розслідування окремих видів кримінальних правопорушень. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН2.
Знати та розуміти міжнародні стандарти прав людини, положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також практику Європейського суду з прав людини.
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел
РН9.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
Перейти до НМК (викл. Денисовський М.Д.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - Метою дисципліни є формування необхідної фахової спроможності правильного трактування та практичного застосування міжнародно-правових актів, обґрунтування та захист власної фахової позиції з питань формування та розвитку міжнародного приватного права. Програмні результати навчання - РН2.
Знати та розуміти міжнародні стандарти прав людини, положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також практику Європейського суду з прав людини.
РН4.
Знати та розуміти основи права Європейського Союзу.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН8.
Застосовувати інститути міжнародного публічного права, а також міжнародного приватного права
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
Перейти до НМК (викл. Заплітна І.А.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр ІV семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік диференційований залік Мета дисципліни - Викладання навчальної дисципліни «Навчальні судові процеси (практичний курс)» є оволодіння здобувачами освіти практичними навиками складання процесуальних документів, участі у судовому засіданні та закріплення здобутих теоретичних знань для вироблення якостей майбутнього юриста. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН5.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН11.
Мати базові навички риторики.
РН15.
Вільно використовувати для правничої діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН17.
Працювати в команді, забезпечуючи виконання завдань команди.
РН21.
Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях.
РН22.
Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях.
Перейти до НМК (викл. Заплітна І.А.)
================ ЗАГАЛЬНОКОЛЕДЖНИЙ КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ===============
Компонент ОП - загальноколеджний каталог вибіркових дисциплін
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 2 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Управління власними фінансами
Управління власною кар'єрою та тайм-менеджмент
Мета дисципліни -
Полягає у формуванні системи знань про основні інструменти управління власними фінансами та оволодіння студентами навичок ефективно розпоряджатися власними фінансами, планувати особистий бюджет і знижувати ризики, приймати зважені фінансові рішення щодо можливостей розширення джерел власних доходів; планування і коригування власних видатків; формування особистих фінансових резервів і здійснення заощаджень; використання кредитних ресурсів та здійснення інвестування власних заощаджень.
Мета дисципліни -
Ознайомлення студентів з теоретичними засадами, механізмами, методами управління кар’єрою та напрямкам ефективного тайм-менеджменту, що стане запорукою успішного становлення молодого фахівця у різних сферах господарської діяльності.
Програмні результати навчання -
РН 3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 7.
Складати та узгоджувати план власного прикладного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами.
Програмні результати навчання -
РН 02. Здійснювати аналіз суспільних процесів у контексті аналізованої проблеми і демонструвати власне бачення шляхів її розв'язання. РН 07. Складати та узгоджувати план власного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами. РН 17. Працювати в групі, формуючи власний внесок у виконання завдань групи.
Перейти до НМК (викл. Вавричук О.С.)
Перейти до НМК (викл. Муха Р.А.)
Глобалістика
Мета дисципліни -
Полягає у формуванні у студентів розуміння глобалізації як концепції, методології, невід'ємної складової історичного процесу та конкретного періоду розвитку людства, вміння використовувати концепцію глобалізації для пояснення та трактування історичних подій і сучасних тенденцій світового розвитку; засвоєнні системних теоретичних і практичних знань з глобалістики, методик, прийомів та інструментів глобального аналізу, тенденцій розвитку світової економіки, соціокультурної сфери, розуміння сутності глобальних екологічних проблем.
Програмні результати навчання -
РН 1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН 7.
Складати та узгоджувати план власного прикладного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами.
Перейти до НМК (викл. Лубкович Н.З.)
=================== КАФЕДРАЛЬНИЙ КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ==================
Компонент ОП - кафедральний каталог вибіркових дисциплін
Загальний обсяг - 120 год / 4 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік Правове забезпечення запобігання корупції
Мета дисципліни - Набуття студентами здатності розв’язувати складні задачі і проблеми у сфері запобігання та протидії корупції, що передбачає проведення різноманітних досліджень та/або здійснення інновацій й характеризується невизначеністю умов і вимог. Програмні результати навчання - РН 1.
визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН 7.
складати та узгоджувати план власного прикладного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами.
Перейти до НМК (викл. Скиба В.М.)
Судова риторика та техніка дебатів
Мета дисципліни - Ознайомлення студентів з риторичними основами мовлення юриста та розвиток навичок ефективної професійної комунікації.
Програмні результати навчання - РН 06.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
Перейти до НМК (викл. Майка М.Б.)
Фінансові послуги
Мета дисципліни - Формування у студентів розуміння організаційних та правових засад функціонування ринку фінансових послуг, методів його регулювання, порядку та особливостей надання окремих видів послуг.
Програмні результати навчання - РН 05.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН 09.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
Перейти до НМК (викл. Майка М.Б.)
Процедури банкрутства
Мета дисципліни - Засвоєння здобувачами системних знань щодо поняття та призначення процедури банкрутства, порядку провадження окремих судових процедур, спрямованих як на відновлення платоспроможності боржника, так і на його ліквідацію.
Програмні результати навчання - РН 05.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН 09.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
Перейти до НМК (викл. Майка М.Б.)
Гендерна рівність та права жінок
Мета дисципліни - Програмні результати навчання - Перейти до НМК (викл. Заставна О.П.)
- СЕМЕСТР VIII
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Мета дисципліни - Мета навчальної дисципліни формування необхідного комплексу теоретичних знань стосовно правового регулювання у сфері масової комунікації та інформаційних правовідносин, правового статусу засобів масової інформації в Україні, визначення загальних засад рекламної діяльності та сутності поняття системи електронного урядування. Програмні результати навчання - РН 04. Виконувати пошук, оброблення та аналіз інформації з різних джерел РН 09. Оцінювати діяльність колег як носіїв прав і обов’язків членів суспільства, представників громадянського суспільства РН 18. Використовувати необхідні знання й технології для виходу з кризових комунікаційний ситуацій на засадах толерантності, діалогу й співробітництва Перейти до НМК (викл. Руденко О.А.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень 5 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік екзамен Мета дисципліни - Метою навчальної дисципліни є підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних працювати на за спеціалізацією правова журналістика, якісно та повно висвітлювати юридичні питання. Опанування теоретичними знаннями необхідними для написання, редагування, збору і виробництва правових новин чи правових статей новинарного характеру у будь-якому виді засобів масової інформації. Програмні результати навчання - РН 04. Виконувати пошук, оброблення та аналіз інформації з різних джерел РН 09. Оцінювати діяльність колег як носіїв прав і обов’язків членів суспільства, представників громадянського суспільства РН 18. Використовувати необхідні знання й технології для виходу з кризових комунікаційний ситуацій на засадах толерантності, діалогу й співробітництва Перейти до НМК (викл. Руденко О.А.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 90 год / 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 4 год/тиждень Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - Формування фахових компетентностей правильного трактування та практичного застосування актів права Європейського Союзу та Ради Європи, обґрунтування та захисту власної фахової позиції з питань євроінтеграції, забезпечення верховенства права й захисту прав і основоположних свобод людини, взаємодії національного права і права європейських міжнародних організацій. Дисципліна орієнтується на формування перспектив подальшого розвитку регіональної інтеграції держав Європи та основних напрямків адаптації українського законодавства до права Європейського Союзу, основних принципів і норм права Ради Європи. Програмні результати навчання - РН2.
Знати та розуміти міжнародні стандарти прав людини, положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також практику Європейського суду з прав людини.
РН3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН4.
Знати та розуміти основи права Європейського Союзу.
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН8.
Застосовувати інститути міжнародного публічного права, а також міжнародного приватного права.
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19.
Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
Перейти до НМК (викл. Заставна О.П.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 2 год/тиждень 2 год/тиждень Форма підсумкового контролю залік залік Мета дисципліни - Метою дисципліни є оволодіння студентами практичними навиками складання процесуальних документів, участі у судовому засіданні та закріплення здобутих теоретичних знань для вироблення якостей майбутнього юриста. Програмні результати навчання - РН1. Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин РН 3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел. РН 5. Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю. РН 6. Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему. РН 9. Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій. РН 11. Мати базові навички риторики. РН12. Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло. РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права. РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки. РН 22. Надавати консультації щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях Перейти до НМК (викл. Заплітна І.А.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 30 год / 1 кредит ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе Форма підсумкового контролю залік Мета дисципліни - Забезпечення повноцінного оволодіння здобувачами вищої освіти основних теоретичних положень з визначених інститутів цивільного та цивільного процесуального права, опанування навичок проведення наукового дослідження певного питання, теми як в цивільно-правовому, так і в процесуально-правовому аспектах, засвоєння методик наукових досліджень, уміння використовувати їх у практичній діяльності. Програмні результати навчання - РН1.
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин
РН3.
Проводити збір і інтегрований̆ аналіз матеріалів з різних джерел
РН6.
Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему
РН7.
Складати та узгоджувати план власного прикладного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами
РН13.
Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права
РН14.
Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності
РН18.
Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи
РН20.
Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
Перейти до НМК (викл. Гелецька І. О., Руденко О. А. )
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 180 год / 6 кредитів ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе Форма підсумкового контролю залік Мета дисципліни - Поглиблення та закріплення набутих теоретичних знань з дисциплін професійної підготовки; набуття здобувачами вищої освіти навичок практичної діяльності за юридичним фахом; оволодіння сучасними методами, формами організації праці в галузі; формування стійких професійних компетенцій, зокрема, здатності самостійно і якісно виконувати завдання на займаній посаді, приймати обґрунтовані рішення; набуття досвіду аналізу статистичної інформації, застосування чинного законодавства; виховання потреби постійно поновлювати свої знання та творчо їх застосувати в практичній діяльності.
Програмні результати навчання - РН1. Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН3. Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН5. Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обгрунтованістю.
РН6. Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН9. Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
РН11. Мати базові навички риторики.
РН12. Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
РН13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН14. Використовувати статистичну інформацію, отриману з першоджерел та вторинних джерел для правничої діяльності.
РН 16. Використовувати комп’ютерні програмами, необхідні у правничій діяльності.
РН17. Працювати в команді, забезпечуючи виконання завдань команди.
РН18. Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
РН19. Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки.
РН21. Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях.Перейти до НМК (викл. Гелецька І. О., Руденко О. А.)
Компонент ОП - обов'язкова дисципліна
Загальний обсяг дисципліни - 60 год / 2 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе Форма підсумкового контролю екзамен Мета дисципліни - Атестація здобувачів вищої освіти – це встановлення відповідності засвоєних здобувачами вищої освіти рівня та обсягу знань, умінь, інших компетентностей вимогам стандарту вищої освіти за спеціальністю 081 Право галузі знань 08 Право для першого рівня вищої освіти та освітньої програми Право підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 Право галузі знань 08 Право.
Програмні результати навчання - РН3. Проводити збір і інтегрований̆аналіз матеріалів з різних джерел.
РН5. Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН6. Оцінювати недоліки і переваги певних правових аргументів, аналізуючи відому проблему.
РН 12. Доносити до респондента матеріал з певної правової проблематики доступно і зрозуміло.
РН 13. Знати та розуміти особливості реалізації та застосування норм матеріального і процесуального права.
РН19. Пояснювати природу та зміст основних правових явищ і процесів.
РН20. Виокремлювати і аналізувати юридично значущі факти і робити обґрунтовані правові висновки
Перейти до НМК (Гелецька І. О., Заставна О. П., Скиба В. М.)
================ ЗАГАЛЬНОКОЛЕДЖНИЙ КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ===============
Компонент ОП - загальноколеджний каталог вибіркових дисциплін
Загальний обсяг дисципліни - 90 год/ 3 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Стартапи: перші кроки в підприємництві
Війна, мир і безпека України у вимірі міжнародного права
Мета дисципліни -
Формування базових знань та навичок щодо організації етапів та процесів, необхідних для створення успішного власного стартапу - від концепції до впровадження на ринок.
Мета дисципліни -
Формування у здобувачів вищої освіти професійних навичок визначення ефективності систем глобальної і регіональної колективної безпеки у вимірі міжнародного права; розробки і захисту власного бачення, фахової позиції з питань протидії воєнним і гібридним загрозам міжнародного миру та безпеки; правильного трактування, практичного застосування у професійній діяльності актів міжнародного та вітчизняного права.
Програмні результати навчання -
РН 01
Визначати переконливість аргументів у процесі оцінки заздалегідь невідомих умов та обставин.
РН 02
Здійснювати аналіз суспільних процесів у контексті аналізованої проблеми і демонструвати власне бачення шляхів її розв'язання.
РН 07
Складати та узгоджувати план власного дослідження і самостійно збирати матеріали за визначеними джерелами.
РН 12
Доносити до респондента матеріал з певної проблематики доступно і зрозуміло.
РН 15
Вільно використовувати для професійної діяльності доступні інформаційні технології і бази даних.
РН 17
Працювати в групі, формуючи власний внесок у виконання завдань групи.
РН 22
Готувати проекти необхідних актів застосування права відповідно до правового висновку зробленого у різних правових ситуаціях.
Програмні результати навчання -
РН 2. Знати та розуміти міжнародні стандарти прав людини, положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також практику Європейського суду з прав людини.
РН 8. Застосовувати інститути міжнародного публічного права, а також міжнародного приватного права.
РН 18. Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини, цінності та принципи функціонування національної правової системи.
Перейти до НМК (викл. Бажанова Н.В.)
Перейти до НМК (викл. Заставна О.П.)
Психологія лідерства
Мета дисципліни -
Формування у студентів наукових і професійних знань у сфері ефективного лідерства, активізація лідерського потенціалу як сукупності умінь самоуправління і управління іншими людьми.
Програмні результати навчання -
РН3
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 17
Працювати в команді, забезпечуючи виконання завдань команди.
Перейти до НМК (викл. Ятчук М.А.)
=================== КАФЕДРАЛЬНИЙ КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ==================
Компонент ОП - кафедральний каталог вибіркових дисциплін
Загальний обсяг - 120 год / 4 кредити ECTS
Розподіл за семестрами І семестр ІІ семестр ІІІ семестр ІV семестр V семестр VІ семестр VIІ семестр VIIІ семестр тижневе 3 год/тиждень Форма підсумкового контролю диференційований залік Вступ до практики ЄСПЛ
Мета дисципліни - Формування фахової спроможності правильного трактування та практичного застосування актів Європейського суду з прав людини, захисту власної фахової позиції з питань застосування практики Європейського суду з прав людини та розвитку правосуддя в Україні на демократичних засадах.
Програмні результати навчання - РН 2. Знати та розуміти міжнародні стандарти прав людини, положення Конвенції
про захист прав людини та основоположних свобод, а також практику
Європейського суду з прав людини.РН 8. Застосовувати інститути міжнародного публічного права, а також
міжнародного приватного права.
РН 18. Застосовувати в професійній діяльності основні сучасні правові доктрини,
цінності та принципи функціонування національної правової системи.Перейти до НМК (викл. Заставна О.П.)
Протидія кіберзлочинності
Мета дисципліни - Полягає в тому, щоб сформувати систему наукових знань про правове регулювання запобігання кіберзлочинів, вивчення вітчизняних та зарубіжних підходів до розуміння змісту заходів забезпечення кібербезпеки, вироблення основних умінь і навичок застосування національного законодавства, активізація аналітичної діяльності студентів, проведення науково-дослідницької роботи, а також практичних навичок діяльності правника.
Програмні результати навчання - РН 3.
Проводити збір і інтегрований аналіз матеріалів з різних джерел.
РН 16.
Використовувати комп’ютерні програмами, необхідні у правничій діяльності.
Перейти до НМК (викл. Івасьєв С.В.)
Порівняльний аналіз правничих систем
Мета дисципліни - Програмні результати навчання - Перейти до НМК (викл. )
Публічна служба в Україні
Мета дисципліни - Ознайомити студентів з ключовими аспектами законодавства про публічну службу в Україні, отримання та засвоєння необхідного обсягу теоретичних знань стосовно становлення, організації та діяльності публічної служби, механізмів і системи управління публічною службою, визначення загальних засад діяльності та статусу державного службовця.
Програмні результати навчання - РН 05.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН 09.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
Перейти до НМК (викл. Майка М.Б.)
Корпоративне право
Мета дисципліни - Ознайомлення студентів з основними положеннями діяльності підприємств різних видів власності, правового статусу юридичних осіб корпоративного типу, принципів корпоративного управління, виникнення, зміни та припинення корпоративних прав, а також основних положень захисту корпоративних прав.
Програмні результати навчання - РН 05.
Давати короткий правовий висновок щодо окремих фактичних обставин з достатньою обґрунтованістю.
РН 09.
Самостійно визначати ті обставини, у з’ясуванні яких потрібна допомога, і діяти відповідно до отриманих рекомендацій.
Перейти до НМК (викл. Майка М.Б.)