Белей С.І., Бойда С.В., Колосінська М.І. Глобальна економіка: навч. посібник для підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня усіх спеціальностей. Укл.: С.І. Белей, С.В. Бойда, М.І. Колосінська; Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича. Чернівці: ЧНУ ім. Ю. Федьковича, 2020. 227 с.
На основі компетентнісного підходу подано теоретико-методологічні засади виявлення й аналізу процесів, що відбуваються в глобальній економіці, і можливих напрямів впливу їхніх наслідків на практичну діяльність. Розглянуто теоретичні підходи до дослідження глобальної економіки. Навчальний посібник охоплює основні теми програми дисципліни «Глобальна економіка», наведені матеріали розкривають зміст і основні положення дисципліни Посібник доповнено словником базисних термінів курсу, переліком основної та додаткової літератури, інформаційних ресурсів Internet, практичними завданнями для самостійної роботи, що включають вправи на перевірку володіння основними поняттями. Рекомендовано для підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня усіх спеціальностей.
Рокоча В.В., Одягайло Б.М., Терехов В.І. Геоекономіка та глобальні стратегії українського бізнесу (антикризовий аспект): навчальний посібник. – К.: Університет економіки та права «КРОК», 2017. – 352 с.
Бойко О. П. Глобалістика : навчальний посібник / О. П. Бойко. – Суми, 2018. – 79 с.
Навчальний посібник підготовлений на базі оригінальної програми дисципліни «Глобалістика», затвердженої на засіданні кафедри філософії та вченої ради СумДУ. Метою видання цього посібника є формування філософського світогляду, теоретичних і практичних навичок, необхідних майбутньому фахівцю. Посібник містить типову навчальну програму курсу «Глобалістика», комплекс навчально-методичного забезпечення до кожної теми курсу (плани занять, питання для самостійного, індивідуального та групового вивчення, навчальний матеріал, теми рефератів, доповідей та повідомлень, список додаткової та основної літератури, короткий термінологічний словник, контрольні питання), додатковий матеріал (питання для підготовки студентів до заліку). Призначений для студентів усіх форм навчання та аспірантів.
Липов В. В. Глобальна економіка : навчальний посібник : у 2-х частинах. Частина 1. Теоретичні засади глобальних досліджень : [Електронне видання] / В. В. Липов. – Харків : ХНЕУ ім. С. Кузнеця, 2017. – 228 с.
На основі компетентнісного підходу подано теоретико-методологічні засади виявлення й аналізу процесів, що відбуваються в глобальній економіці, і можливих напрямів впливу їхніх наслідків на практичну діяльність підприємств. Розглянуто теоретичні підходи до дослідження глобальної економіки. Посібник доповнено словником базисних термінів курсу, переліком основної та додаткової літератури, інформаційних ресурсів Internet, практичними завданнями для самостійної роботи, що включають вправи на перевірку володіння основними поняттями, стереотипні, діагностичні, евристичні й тестові завдання, навчальні ігри, тематику есе. Рекомендовано для магістрів економічних спеціальностей усіх форм навчання.
Радзієвська С. О. Глобальна економіка. Курс лекцій. / С. О. Радзієвська. К.: «СІК ГРУП УКРАЇНА», 2015. 344 c.
Конспект лекцій доповнює основні підручники з дисципліни «Глобальна економіка» і призначений для самостійної роботи студентів. Курс містить дванадцять лекцій. Після теоретичних основ до кожної лекції подано питання для самостійної роботи, тести для самоперевірки, списки основної та додаткової літератури для подальшого опрацювання. Для широкого кола науковців, викладачів, аспірантів, студентів, усіх, хто цікавиться проблемами глобальної економіки.