Богатир В. К. Ліквідаційна процедура – заключна процедура у справах про банкрутство : монографія / В. К. Богатир ; за ред. докт. юрид. наук., професора Б.В. Деревянка. – Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2021. – 210 с.
У монографії розкрито окремі особливості ліквідаційної процедури як заключної процедури банкрутства, проаналізовано положення Кодексу України з процедур банкрутства та іншого спеціального законодавства, зроблено пропозиції, покликані підвищити захист учасників ліквідаційної процедури банкрутства, теоретичне розуміння основних категорій банкрутства, удосконалити положення законодавства. Розрахована на наукових та науково-педагогічних працівників, юрисконсультів і керівників субʼєктів господарювання, суддів господарських судів, арбітражних керуючих, студентів та аспірантів правових і економічних спеціальностей, а також усіх, хто цікавиться правовим забезпеченням практичних і теоретичних аспектів процедур банкрутства.
Хомко Л. В., Яновицька А. В. Правове регулювання банкрутства : навчальний посібник. Львів : Львівський державний університет внутрішніх справ, 2022. 280 с.
Розкрито специфіку проваджень у справах про банкрутство різних суб’єктів господарювання відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства. Особливу увагу зосереджено на законодавчій новелі – відновленні платоспроможності фізичної особи, зокрема в досудовому порядку. Розглянуто особливості термінології, історії становлення інституту банкрутства, з’ясовано його сучасний стан і зарубіжний вплив на розвиток інституту. Для здобувачів і викладачів закладів вищої освіти, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування й усіх, хто цікавиться проблемами правового регулювання банкрутства.
Застосування норм Кодексу України з процедур банкрутства
Застосування норм Кодексу України з процедур банкрутства. Збірка наукових статей / За загальною редакцією д.ю.н., судді Верховного Суду С. В. Жукова. К.: Алерта, 2019. 216 с.
До збірки включено статті щодо різних проблемних питань застосування норм Кодексу України з процедур банкрутства. У кожній статті викладені актуальні проблеми застосування нових норм Кодексу та зроблені відповідні висновки, що дозволяють зрозуміти зміни у законодавстві про банкрутство та їх вплив на майбутнє процедур банкрутства. Збірка розрахована на суддів господарських судів, арбітражних керуючих, юристів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів.