[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]
Правове письмо. Навчальний посібник / В. А. Ватрас, Д. А. Монастирський, В. Г. Рогожа та ін. / За ред. Р. О. Стефанчука. - К. : Алерта ; ЦУЛ, 2022. - 148 с.
Навчальний посібник з "Правового письма" підготовлений авторським колективом Хмельницького університету управління та права. У ньому системно викладено положення щодо поняття правового письма, вимог до змісту юридичного документа та його офіційно-ділового стилю, а також проблеми щодо проєктування юридичних документів. Для студентів, аспірантів та викладачів юридичних вищих навчальних закладів.
Афанасьєва М.В. Правова аргументація та юридичне письмо: навч.-метод. посіб. для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня. – Одеса: Національний університет «Одеська юридична академія», 2022. – 50 с.
Підготовка кваліфікованих юристів потребує інтеграції навчання і практики. Формування базових практичних навичок правової аргументації, структурування юридичних документів, судової риторики, навички участі у судових засіданнях та майстерності постановки запитань – є запорукою успішної професійної діяльності майбутніх юристів. Навчально-методичний посібник «Правова аргументація та юридичне письмо» містить опис навчальної дисципліни, виклад навчального матеріалу, плани лекційних занять, плани практичних занять, методичні вказівки до їх виконання, тестові запитання, список рекомендованої літератури та критерії оцінювання знань здобувачів вищої освіти. До змісту навчально-методичного посібника включені приклади з національної судової практики, з практики Європейського суду з прав людини, Суду Європейського союзу, з адвокатської практики. Для здобувачів вищої освіти і викладачів юридичних ВНЗ і факультетів.
Юридична аргументація. Логічні дослідження : монографія / О. М. Юркевич, В. Д. Титов, С. В. Куцепал та ін. ; за заг. ред. О. М. Юркевич. – 2-ге вид., переробл. та допов. – Х. : Право, 2015. – 336 с.
У монографії юридична аргументація визначається як міждисциплінарний логіко-юридичний науковий предмет. Досліджуються питання становлення та історичного розвитку теорії юридичної аргументації, особливості мови права, аналітична й діалогічна моделі аргументації, визначається відмінність між науково-теоретичним та практичним типами аргументації, доведенням і доказуванням, розглядаються види аргументації та способи обґрунтування, методи логічного аналізу юридичної аргументації, логічні характеристики аргументації в судовому спорі, види логічних помилок та способи їх уникнення при юридичній аргументації тощо. Для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантів, учених і всіх, хто цікавиться питаннями юридичної аргументації.