[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]
Вереша Р. В. Кримінальне право України. Загальна частина. Навч. посіб. 2-ге вид. перероб. та доп. - К. : Центр учбової літератури, 2021. - 320 с.
У навчальному посібнику висвітлюються питання Загальної частини кримінального права України, з урахуванням змін Кримінального кодексу України станом на вересень 2011 року. Зміст навчального посібника узгоджується з навчальною програмою з Загальної частини кримінального права України. Видання розраховане на студентів, аспірантів, викладачів, наукових працівників, а також на всіх, хто цікавиться питаннями кримінального права.
Кримінальне право України. Загальна частина : підручник / [А. А. Васильєв, Є. О. Гладкова, О. О. Житний та ін.] ; за заг. ред. проф. О. М. Литвинова; МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ. – Харків, 2020. – 428 с.
У підручнику розглянуто основні питання навчальної дисципліни «Кримінальне право України. Загальна частина». У матеріалах курсу під час розгляду основних інститутів і вчень Загальної частини кримінального права України використано актуальні нормативні акти й судову практику. Для курсантів і студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю, викладачів, аспірантів та ад’юнктів, науковців і практичних працівників, а також широкого кола читачів, які цікавляться проблематикою протидії злочинності.
Дудоров О.О. Кримінальне право: теорія і практика (вибрані праці). – К.: Ваіте, 2017. – 872 с.
Книга є збіркою наукових праць, присвяченою 50-річному ювілею автора, і продовженням реалізації ідеї, започаткованої в 2010 році, коли побачила світ робота «О.О. Дудоров. Вибрані праці з кримінального права». Видання вміщує різножанрові праці автора з проблем Загальної та Особливої частини кримінального права, написані протягом 2010–2016 років. Книга розрахована на викладачів, наукових співробітників, аспірантів, правозастосувачів, усіх тих, хто цікавиться питаннями сучасного кримінального права.
Навчальний посібник присвячено висвітленню загальних питань кваліфікації кримінальних правопорушень. Викладені ключові положення кримінального права України, що стосуються загальних засад кваліфікації кримінальних правопорушень. Розглянуті спірні питання кваліфікації та запропоновані шляхи їхнього вирішення. Проаналізована практика судів, щодо кваліфікації кримінальних правопорушень. Особлива увага приділена кваліфікації законів, якими КК України був доповнений після 24 лютого 2022 р. Також розглядаються проблеми кваліфікації кримінальних правопорушень у сфері інформаційної безпеки України. Навчальний посібник підготовлений з урахуванням змін до вітчизняного кримінального законодавства. Для здобувачів вищої освіти спеціальностей 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», а також для науково-педагогічних працівників і аспірантів.
Кваліфікація злочинів : навч. посіб. / Г. М. Анісімов, О. О. Володіна, І. О. Зінченко та ін. ; за ред. М. І. Панова. – Х. : Право, 2016. – 356 с.
У посібнику розглянуто загальні положення кваліфікації злочинів – її поняття, підстави, етапи, види, принципи, а також питання кваліфікації окремих видів злочинів: проти життя, здоров’я, статевої свободи та статевої недоторканості особи; проти власності і у сфері господарської діяльності; з безпеки руху та експлуатації автотранспорту; проти громадського порядку та моральності. Приділено значну увагу аналізу об’єктивних і суб’єктивних ознак складів злочинів, розмежуванню суміжних складів, відмежуванню злочинних діянь від незлочинних; використано роз’яснення Пленуму Верховного Суду України, інші матеріали судової практики з кваліфікації окремих категорій злочинів. Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних навчальних закладів, науковців, юристів-практиків.
Кримінальне право України (у питаннях та відповідях) : навч. посіб. / [О. М. Литвинов, Ю. В. Орлов, В. П. Ємельянов та ін.] ; за заг. ред. д-ра юрид. наук, проф. Ю. В. Орлова ; МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ. – Харків : ХНУВС, 2023. – 520 с.
У навчальному посібнику у стислій та доступній формі розглянуто основні питання навчальної дисципліни «Кримінальне право України», інститути і вчення Загальної та Особливої частин кримінального права. Використовуючи цей посібник для підготовки до іспиту, можна в найкоротші строки систематизувати знання, отримані під час вивчення дисципліни, зосередити увагу на ключових поняттях, їх ознаках та особливостях. Також можна застосовувати посібник для дистанційного та заочного вивчення кримінального права України. Для курсантів і студентів ЗВО юридичного профілю, викладачів, аспірантів та ад’юнктів, науковців, практичних працівників, а також широкого кола читачів, які цікавляться проблематикою протидії злочинності.
Ус О.В. Теорія та практика кримінально-правової кваліфікації : лекції. Харків : Право, 2018. 368 с.
Лекції з навчальної дисципліни «Теорія та практика кримінально-правової кваліфікації» присвячені сучасному вченню про кримінально-правову кваліфікацію. Розглядаються її поняття, види, теоретико-методологічні засади (основні характеристики), загальні та спеціальні правила кримінально-правової кваліфікації (зокрема, кваліфікація при колізії та конкуренції кримінально-правових норм; закінченого та незакінченого злочину; злочину, вчиненого у співучасті; множинності злочинів; діяння, яке не є злочинним; посткримінальної поведінки особи тощо), зміна кримінально-правової кваліфікації та кваліфікаційна помилка тощо. У лекціях містяться викладення основних положень науки кримінального права, аналіз кримінального законодавства України та практики його застосування, а також постанов Пленуму Верховного Суду України та висновків Верховного Суду України щодо застосування норми права. Для здобувачів вищої освіти, викладачів вищих навчальних закладів та факультетів юридичного профілю, наукових та практичних працівників, а також усіх, хто цікавиться питаннями кримінально-правової кваліфікації.
[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]
В.І. Цимбалюк Кримінальне право України. Загальна характеристика розділів. Особливої частини кримінального права України. Частина перша. Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів./В.І. Цимбалюк, В.О. Самороков, А.А.Благодир, С.М. Благодир,В.П. Садовніх / Львів: ФОП Піча С.В., «Новнй Світ- 2000». 2021. - 220 с.
Навчальний посібник призначений для студентів юридичного факультету. У ньому розглядається загальна юридична характеристика розділів Особливої частини, запропонована методика виконання студентами завдань з практичних і семінарських занять. Містить перелік нормативних актів, основної та додаткової літератури, методичні рекомендації щодо розв'язання задач, тестові завдання та практикум.