[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]
Скакун О. Ф. Теорія права і держави : Підручник. 4-те вид., стереотипне. Київ : Алерта, 2021. 528 с.
Підручник підготовлено відповідно до навчальної програми із загальної теорії держави і права для юридичних вищих навчальних закладів України. Навчальний матеріал становлять основні поняття, категорії і проблеми сучасної теорії права і держави. Усі питання курсу викладено з урахуванням новітніх теоретико-методологічних досягнень світової і вітчизняної юриспруденції, оновленого національного законодавства, узагальнень юридичної практики.
Загальна теорія права та держави : навчально-методичний посібник для здобувачів вищої освіти Національного університету «Одеська юридична академія», факультетів: ФПС, СПФ, ФМПВ [Електронне видання] / A. Ф. Крижановський, Н. М. Крестовська, Л. Г. Матвеева, С. М. Скуріхін, B. Є. Іванчук. - Одеса : Фенікс, 2022. - 258 с. (Сер. «Навчально-методичні посібники»).
Навчально-методичний посібник містить систематизоване викладення ключових тем навчальної дисципліни «Загальна теорія права та держави». Він призначений для підготовки студентів Національного університету «Одеська юридична академія» (факультети: ФПС, СПФ, ФМПВ) до семінарських занять, заліків та іспитів. У цілому, зазначений посібник розрахований на студентів, аспірантів та викладачів юридичних вищих навчальних закладів.
Тополевський Р. Б., Федіна Н. В. Теорія держави і права: навч. посібник. Львів: ЛьвДУВС, 2020. 268 с.
У навчальному посібнику розглянуто основні поняття, категорії та проблеми теорії держави і права. У ньому висвітлено основні та загальні закономірності виникнення, функціонування та розвитку держави і права в їхній єдності. Мета цього навчального посібника: сформувати у майбутніх правників базові знання з теорії держави і права, навчити орієнтуватися в правових термінах та аналізувати юридикозначущі ситуації. Видання зосереджено на формуванні комплексного уявлення про права людини, демократичну, правову, соціальну державу, їхній взаємозв’язок із такими поняттями як правомірна та протиправна поведінка, правова система. Вивчення реальності елементів системи стримування і противаг, особливостей функціонування держави та її взаємодія з громадянським суспільством є актуальними для становлення системи юридичних знань майбутніх правників. Навчальний посібник закладає необхідне підґрунтя у майбутніх правників для розуміння галузевих юридичних наук, опираючись на цінність права. Для здобувачів вищої освіти, які вивчають теорію держави і права.