Навольська Г. І. Латинська мова: Навч. посібник для студентів філологічних факультетів. – Тернопіль, 2017. – 154 с.
Посібник складається з модулів, які містять теоретичну частину (елементарний курс граматики) та практичну, що складається з лексико-граматичних вправ. Після кожної теми подані методичні рекомендації та контрольні запитання для самоперевірки. Тексти, які вміщені у посібнику, сприятимуть вдосконаленню навичок аналітичного та пошукового читання.
[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]
Р. М. Оленич. Латинська мова. Львів. Видавництво "Світ". 1993р. Редактор Т. О. Головіна.
Латинська мова необхідна філологові при вивченні античної та середньовічної літератури, мовознавства, зокрема історичної граматики індоєвропейських мов. Латинська мова дуже потрібна філологам, які ведуть наукові дослідження. Навіть глибоко і ґрунтовно розуміти рідну мову неможливо без знання латинської мови. Нарешті, хто хоче ґрунтовніше познайомитися з європейською культурою, мусить осягнути її джерело, тобто античну культуру.
[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]
Л. П. Скорина, О. А. Скорина, 2004. Склад, редакція, комп’ютерний макет, оформлення, ТОВ «Видавництво «Обереги», 2004
Латинсько-український та українсько-латинський словник містить близько 12 000 найчастіше вживаних слів. При багатьох словах подаються найпоширеніші словосполучення, ідіоми, фразеологізми. Словник розраховано на широкого користувача:учнів ліцеїв та гімназій, викладачів та студентів філологічного, історичного, юридичного профілю, спеціалістів з історії римського цивільного права, правознавців-міжнародників, — зрештою всіх, хто прагне мати справді глибокі гуманітарні знання.