Землеустрій

 

Землеустрій

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Третяк А. М. Землеустрій. Херсон: ОЛДІ-ПЛЮС, 2019. 520 с. 

Ввикпадено теорію землеустрою в умовах нових земельних відносин; висвітлено походження поняття землеустрою, еволюцію сутності землеустрою, землеустрій як основоположний механізм управління земельними ресурсами на сучасному етапі розвитку економіки. Розкрито земельний устрій України, поняття землеволодіння та землекористування, форми землекористування та організації території, елементи землевпорядної організації території. Висвітлено функції землі. її поняття як об'єкт права, сільськогосподарських, містобудівних та інших відносин, властивості земельних та інших природних ресурсів, що враховуються при землеустрої, економічні, соціальні, еколоrічні, сільськогосподарські, містобудівні, та інші умови, види господарського використання земель і правового стану земельних ресурсів, категорії та цільове призначення земель, типи землекористування та дозволене використання земель, характеристику земельного фонду України за формамивласностіта категоріях земель.

 

Формування та розвиток структурних елементів ринку землі

[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]

Прядка Т. М. Формування та розвиток структурних елементів ринку землі [текст] монографія. 2-ге видання. / Т. М. Прядка. - Київ: Центр учбової літератури, 2021. - 276 c.

Обгрунтовано основні напрями розвитку ринку земель сільськогосподарського призна чення та його інфраструктури, модель регіональної інфраструктури ринку земель в сільській місцевості. Проаналізовано вплив соціально-історичних умов, на формування організованого ринку на сучасному етапі. Здійснено аналіз теоретико-методологічних засад формування організо ваного ринку землі та його інфраструктури на регіональному рівні. Розроблено методичні підходи до районування та типізації ринку землі на регіональному рівні як одного з елементів інфраструктури ринку.

» Геодезія та землеустрій