[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]
Глушик М.М., Копич І.М., Сороківський В.М. Математичне програмування. Підручник для студентів вищих навчальних закладів. - Львів: Вид-во «Новий Світ- 2000», 2023. - 280 с.
Підручник містить основні розділи курсу «Математичне програмування». Кожна тема супроводжується прикладами та контрольними запитаннями. Запропонований набір практичних завдань буде сприяти кращому засвоєнню і розумінню основних теоретичних понять.
[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]
Кучма М.І. Математичне програмування: приклади і задачі. Навчальний посібник. -Львів: «Новий Світ-2000». 2023. - 344 с.
Навчальний посібник підготовлено відповідно анотації дисципліни "Математичне програмування". У посібнику розглядаються математичні методи і грунтовані на їх основі моделі, які призначені для підтримки управлінських рішень у сфері регулювання економічних систем. Виклад змісту частини І супроводжується розглядом задач і лінійного програмування, теорії двоїстості: подається обгрунтування основних методів розв'язування задач та наводяться їх алгоритми, здійснюється економічний аналіз оптимальних планів. У розділах частин ІІ, ІІІ розглядаються складніші задачі математичного програмування: цілочислові, параметричні, нелінійні, дробово-лінійні, динамічні, задачі теорії ігор.
Івченко І.Ю. Математичне програмування: Навчальний посібник. — К.: Центр учбової літератури, 2007 — 232 с.
У навчальному посібнику «Математичне програмування» розгля даються питання, які традиційно включаються в курс «Математичне програмування», що викладається у вузах фінансовоекономічного профілю. Навчальний посібник орієнтований на розв’язання практич них задач, які можна описати за допомогою математичних моделей. Передбачено вивчення основних класів моделей і залежностей, вжи ваних в економіці, у описані основи теорії лінійного і цілочисельного програмування, методи розв’язання задач лінійного програмування (графічний метод, симплекс метод, метод штучних змінних, метод по тенціалів для розв’язання транспортних задач), метод гілок і границь, основи динамічного програмування. В кінці кожного розділу наводить ся набір комплексних задач, пов’язаних з висвітленою темою, які значно поглиблюють і розширюють її.