С.В. Тітова, Л.М. Даценко, М.В. Дубницька, С.П. Боднар Кадастр. Навчальний посібник. Київ, 2022. с. 263.
В посібнику викладено основи становлення та розвитку земельного кадастр від первісних елементів кадастрової діяльності до сучасних земельно-реєстраційних систем; висвітлено сутність заходів державного земельного кадастру і його складових частин, включаючи реєстраційні, облікові й оцінювальні роботи; розглянуто сучасні тенденції у сфері геодезії, землеустрою та кадастру, характеристики провідних кадастрових систем, стан і перспективи розвитку вітчизняного земельного кадастру, концепція земельної ділянки – конструктивної базового конструктивного елементу усіх просторових кадастрових структур. Посібник рекомендовано для студентів рівнів вищої освіти: «Бакалавр» та «Магістр». Галузь знань: 19 «Архітектура та будівництво», спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій».
Толмачова А. В. Державний земельний кадастр : конспект лекцій. Одеса : ОДЕКУ, 2023. 138 с.
У конспекту лекцій розглянуто загальні відомості та порядок ведення державного земельного кадастру, розкрито складові частини державного земельного кадастру, розглянути види та основні принципи земельного кадастру. Значна увага приділена кадастровому зонуванню, бонітуванню ґрунтів та державної реєстрації земельних ділянок. Конспект лекцій рекомендовано для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання (включно з іноземцями) за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» (освітньо-професійна програма «Землеустрій та кадастр»).
[Друкований екземпляр знаходиться у бібліотеці коледжу]
Теоретичні основи державного земельного кадастру: Навч. посібник/ М. Г. Ступень, Р. Й. Гупько, О. Я. Микула та ін.; За заг. ред. М. Г. Ступеня, - Львів: «Новий Світ-2000», 2021.-334 с.
Унавчальному посібнику викладено теоретичні основидержавного земельного кадастру, розкрито складові частини державного земельного кадастру, земельний кадаструзарубіжних країнах.