Завантаження
Натисніть, якщо не вдається завантажити сторінку
  • Тренінговий  курс для викладачів  коледжу,  покликаний ознайомити учасників із сучасними трендами  організації освітнього процесу з використанням  технологій Е-навчання.   

        Учасники дізнаються про технологічні освітні інновації та стратегії формування вмісту електронного курсу, розглянуть  різні аспекти роботи викладача над власним Е- курсом та управління навчальною діяльністю студентів з використанням цифрових інструментів. Окрім цього, планується обмін досвідом, ідеями та випробуваними практиками того, як зробити онлайновий курс цікавим, мультимедійним, інтерактивним та сучасним.

        Передбачається,  що  учасники, окрім набуття/удосконалення  навичок роботи в середовищі MOODLE,

   1
   сформують схему та силабус  свого Е-курсу, наповнять його матеріалами  або здійснять редизайн  курсу;
   2
   зможуть реалізувати у своєму курсі методику змішаного навчання за обраною моделлю відповідно до завдань свого курсу;
   3
   оберуть інструменти організації активної роботи в аудиторії та в електронному курсі.

   Викладачі  матимуть  змогу відчути себе в ролі студентів, які навчаються у змішаному форматі, адже впродовж навчання будуть  не лише відвідувати аудиторні заняття але й самостійно опрацьовувати матеріали курсу в MOODLE.

   Аудиторна робота з викладачами буде  проходити у формі тренінгів:

   Орієнтаційний  тренінг- розбір теоретичних положень, аналіз сучасних трендів,  діалог  для розуміння суті  основних принципів Е-дидактики

   Інструкційний тренінг – даються чіткі інструкції та алгоритми роботи  для успішної роботи  з інструментарієм  середовища  MOODLE.

   Формувальний  тренінг – інтерактивна  практична робота над дизайном/редизайном  власного курсу

   Тре́нінг (англ. training) — це запланований процес модифікації (зміни) відношення, знання чи поведінкових навичок того, хто навчається, через набуття навчального досвіду з тим, щоб досягти ефективного виконання в одному виді діяльності або в певній галузі.

       У кінці навчального  року учасникам курсу буде видано сертифікат, при умові проходження 75% занять та виконання індивідуальних завдань.

   Запрошуємо долучатись та активно навчатись!

 • Вступ у створення та розробку Е-курсів. ...

 • Інструменти Moodle для контролю знань ...

 • Робота з електронним журналом в Moodle

 • Типова структура Е-курсу

 • Відеоінструкції

 • Інструкції користувача