У даному розділі Ви зможете ознайомитись із портфоліо педагогічних працівників, що атестуються

Мета проєкту – розробка спільного інтелектуального продукту - системи інноваційних зразків організації електронного навчального курсу (ЕНК), що дозволить у майбутньому здійснити імплементацію вимог студентоцентрованого навчання щодо сучасних методик викладання та оцінювання у освітній процес коледжу та забезпечить формування відповідних фахових компетентностей викладачів.

В даному розділі Ви зможете ознайомитись із методичними розробками відкритих занять, які заслуговують на увагу. Це джерело для Вашого натхнення, скарбничка ідей та технологій. Знайомтесь, створюйте власні шедеври та сміло експериментуйте! 

Основне завдання школи професійного розвитку молодого викладача полягає у наданні методичної допомоги для професійного становлення, забезпечення умов професійного зростання, удосконалення майстерності, оволодіння практичними навичками, методиками та технологіями.

У даному розділі знаходяться матеріали семінарів, тренінгів, коворкінків, інших навчально-методичних заходів, які проводились у коледжі. 

В цьому розділі Ви знайдете практичні матеріали для використання в роботі, досвід кращих педагогів світу, України та нашого закладу. Скориставшись цими матеріалами, Ви розширити власні професійні горизонти, зможете втілити їх в освітній процес.

Розділ присвячений конкурсам для педагогічних працівників. Ту висвітлені кращі результати та матеріали конкурсантів-переможців.