В даному розділі Ви зможете ознайомитись із методичними розробками відкритих занять, які заслуговують на увагу. Це джерело для Вашого натхнення, скарбничка ідей та технологій. Знайомтесь, створюйте власні шедеври та сміло експериментуйте! 

Основне завдання школи професійного розвитку молодого викладача полягає у наданні методичної допомоги для професійного становлення, забезпечення умов професійного зростання, удосконалення майстерності, оволодіння практичними навичками, методиками та технологіями.

У даному розділі знаходяться матеріали семінарів, тренінгів, коворкінків, інших навчально-методичних заходів, які проводились у коледжі. 

В цьому розділі Ви знайдете практичні матеріали для використання в роботі, досвід кращих педагогів світу, України та нашого закладу. Скориставшись цими матеріалами, Ви розширити власні професійні горизонти, зможете втілити їх в освітній процес.

учить-тренировки-и-семинары-команды-130855033.jpgучить-тренировки-и-семинары-команды-130855033.jpg

Розділ присвячений конкурсам для педагогічних працівників. Ту висвітлені кращі результати та матеріали конкурсантів-переможців.