Школа цифрової компетентності педагога створена як  середовище, в якому педагогічні працівники отримують підтримку щодо використання цифрових технологій ведення освітнього процесу незалежно від професійних вмінь користування програмними засобами та мережею Інтернет.

Основне завдання школи професійного розвитку молодого викладача полягає у наданні методичної допомоги для професійного становлення, забезпечення умов професійного зростання, удосконалення майстерності, оволодіння практичними навичками, методиками та технологіями.

В цьому розділі Ви знайдете практичні матеріали для використання в роботі, досвід кращих педагогів світу, України та нашого закладу. Скориставшись цими матеріалами, Ви розширити власні професійні горизонти, зможете втілити їх в освітній процес.

учить-тренировки-и-семинары-команды-130855033.jpgучить-тренировки-и-семинары-команды-130855033.jpg

В даному розділі Ви зможете ознайомитись із методичними розробками відкритих занять, які заслуговують на увагу. Це джерело для Вашого натхнення, скарбничка ідей та технологій. Знайомтесь, створюйте власні шедеври та сміло експериментуйте! 

Розділ присвячений конкурсам для педагогічних працівників. Ту висвітлені кращі результати та матеріали конкурсантів-переможців.

У даному розділі знаходяться матеріали семінарів, тренінгів, коворкінків, інших навчально-методичних заходів, які проводились у коледжі.